www.cvonline.hu
Készáru irodavezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094222
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk Készáru irodavezetőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • készáru osztály adminisztrációs és szervezési feladatainak irányítása, SAP rendszer segítségével
  • készáru irodai csapat folyamatos szakmai fejlesztése, egyéni fejlesztési irányok meghatározása
  • munkautasítások készítése
  • logisztikához kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • vevői, beszállítói készáru, komissiózás, szortírozás felügyelete
  • számlázásban, könyvelés ellenőrzésben való részvétel
  • irodai folyamatok információ és dokumentum áramlásának Lean típusú fejlesztése
  • KPI-ok naprakész vezetése, ellenőrzése
  • minőségügyi reklamációk kivizsgálásában való aktív részvétel, javító intézkedések kidolgozása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség ( műszaki/ logisztika)
  • aktív angol vagy német nyelvtudás
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • gyártó környezetben szerzett logisztikai tapasztalat előnyt jelent
  • határozott, magabiztos fellépés
  • SAP, MS Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszú távú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.