www.cvonline.hu

Készáru és anyagraktáros munkatárs

  • A hirdetés 446 napja lejárt

Dinamikusan növekvő kereskedelmi és gyártó angol cég

Készáru és anyagraktáros munkatársakat

keres budapesti,

Savoya Parkhoz közeli munkahelyre.

Főbb feladatok:

  • Beérkezett alapanyagok, forgalmazott termékek azonosítása, ellenőrzése
  • A gyártás után megmaradt alapanyagok visszavételezése
  • Alapanyagok szavatossági idejének figyelése, naprakész nyilvántartása
  • A termeléshez szükséges segédanyagok készletszintjének folyamatos figyelése
  • Csomagolási hulladékok kezelése, tárolása
  • A csomagolandó késztermékek minőségi ellenőrzése
  • A kiszállításra kerülő késztermékek kiadása
  • A késztermékek betárazása a késztermékraktárba

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Logisztikai, raktározási területen szerzett, legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Nagyfokú megbízhatóság, precíz adminisztráció
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Microsoft Office alkalmazások (Excel, Word) felhasználói szintű alkalmazása
  • Az SAP ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos munkahely
  • Korszerű munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Pályázni kizárólag fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehetséges. Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő