www.cvonline.hu

Készáru előkészítő, logisztikai munkatárs

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Forgácsolt alkatrészek megmunkálásával foglalkozó, debreceni telephelyű, autóipari beszállító cég keres munkatársakat

munkakörbe, heti öt nap / három műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • Forgácsolt alkatrész tisztító-konzerváló berendezések kezelése,
  • Az alkatrészek ellenőrzése, válogatása,
  • Automata ellenőrző berendezések kezelése,
  • Készáru csomagolása,
  • Minőségirányítási és logisztikai dokumentáció vezetése.

Elvárásaink:

  • Három műszakos munkarend vállalása.
  • A szükséges hely - specifikus ismeretek megszerzése iránti hajlandóság,
  • A munkakör külön szakképesítést nem igényel, szakképzettség nélküli munkatársak jelentkezését is várjuk.

Amit kínálnunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Béren kívüli további juttatások,
  • Vidéki munkavállalók esetén a távolsági tömegközlekedés támogatása,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos munkáltatói háttér, hosszú távú munkalehetőség.

Jelentkezés kizárólag önéletrajzzal, e-mail-ben.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló, Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű