www.cvonline.hu

Kertigép szerelő

  • Company_icon Hosagép Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Cégünk, a Hosagép Kft. több, mint 12 évnyi tapasztalattal üzemelteti Budapest és Pest megye két legnagyobb kertészeti gép szaküzletét. Üzleteink az ország vezető Husqvarna szakkereskedései között vannak, jelenleg új budapesti üzletünkbe keresünk

Szervizes

Kollégát.

A Husqvarna Centrum Budapest az Üllői úton található és közel 250 m2-en szolgálja ki vásárlóit olyan prémium márkák teljes kínálatával, mint a Husqvarna, AS-Motor, Gardena, McCulloch. Az üzlethez tartozó új és teljeskörűen felszerelt műhelyben javítunk Husqvarna, Stihl, AS-Motor és egyéb márkájú kerti gépeket.

Akit keresünk:

  • műszaki beállítottságú
  • rendelkezik legalább autó- vagy motorszerelői tapasztalattal
  • benzines kerti- és/vagy építőipari gépjavításban szerzett tapasztalat előny
  • önállóan tud dolgozni
  • precízen, felelősségteljesen végzi a munkáját
  • jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Budapest legjobb és legnagyobb kerti gép szaküzletében dolgozhat
  • csak prémium márkákat kell javítani, nincs kínai, nincs tákolás
  • tökéletesen felszerelt, új műhely
  • jó munkakörnyezet és segítőkész Kollégák
  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • megbízható, biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • bejelentett munkaviszony, kiemelkedő bérezés

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és bérigényét a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő
Mérnök / Műszaki > Autószerelő, Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű