www.cvonline.hu

KERTGONDOZÓ

  • A hirdetés 794 napja lejárt

Prémium kertészeti szolgáltatásokat kínáló partnerünk csapatának bővítésére keres hosszú távra tapasztalt és szakmailag igényes munkatársakat kertfenntartói munkakörbe.

KERTGONDOZÓ.

Feladatok:

  • a cég meglévő és új kertjeinek rendszeres gondozása
  • az eseti megbízások (mint pl. egyszeri metszések, kaszálások és egyéb felmerülő kerti feladatok) kivitelezésében való részvétel,
  • gyepfelületek szakszerű gondozása benzinmotoros eszközökkel
  • öntözőrendszerek karbantartása, adott esetben idomok és egyéb alkatrészek cseréj
  • évelő dísznövények gondozása az egész év során
  • virágzó cserjék,fák, örökzöldek gondozása
  • növényvédelmi feladatok: kár- és kórképek felismerése, permetezés benzinmotoros permetezővel, sebkezelés

Elvárások:

  • min. 3 év releváns kertfenntartói és kertészeti tapasztalat
  • hosszú távú munkában való gondolkodás (előrelépési lehetőség)
  • középfokú végzettség ( kertészeti végzettség előny)
  • kiváló dísz- és gyümölcstermő növényismeret
  • szakmai igényesség
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • barátságos, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődési és előrelépési  lehetőség
  • céges telefon

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: szezonális főállás (2015 márciusától novemberéig, adott esetben decemberéig)

Munkábaállás kezdete: 2015 március

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol