www.cvonline.hu

Kertészmérnök

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Megbízónk zsámbéki gazdaságába (Budapesttől 20 km) Kertészmérnök pozícióba keresünk gyümölcstermesztési tapasztalattal munkatársat.

Feladatok

  • Saját- és bérmunkások feladatainak kiosztása és ellenőrzése (15-30 fő)
  • Részvétel a munkában, a gyümölcsössel kapcsolatos teendők szervezése
  • Gazdálkodás hatékonyságának javítása, a felmerülő problémák megoldása

Elvárások

  • Minimum 2-3 éves gyümölcsösben szerzett aktív gyakorlat
  • Releváns iskolai végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés (teljes munkaidős állás, nem idénymunka, bejelentett bér)
  • Igény esetén új, igényes szolgálati lakás biztosítása (Zsámbékon a gazdaság területén)