www.cvonline.hu

Kertészeti Vezető

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Az

EVERLING Kft.

park, játszótér és sportpálya építés területén jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű,  budapesti középvállalkozás,

munkatársat keres.

Feladata:

  • a dísznövény kertészetben dolgozó szak- és segédmunkások tevékenységének közvetlen irányítása, felügyelete, ennek keretében,
    • a növénytermesztési terveknek megfelelően, a dolgozók napi feladatainak meghatározása,
    • a munkavégzés folyamatosságának a fenntartása, a munkaidő hatékony kihasználásának biztosítása,
    • a dolgozók szakszerű munkavégzésének ellenőrzése, a termesztési szabályok, technológiai előírások betartatása,
    • a kiszállításra kerülő növények minőségének ellenőrzése,
    • a kertészet rendjének és általános tisztaságának fenntartása,
    • a heti leltárak felvételének irányítása, az árukészlet változásáról készülő nyilvántartás vezetése,
    • a tűz és balesetvédelmi előírások betartatása, illetve a jelenléti ív napra kész vezetésének biztosítása,
    • a társaság tulajdonában lévő, munkaterületen használt vagyontárgyak védelme
  • részt vesz, a kertészet napi növénytermesztési munkáiban, ennek keretében,
    • gondozza a növényeket, ültet, palántáz,
    • gondoskodik a növények tápanyag igényének és víz szükségletének biztosításáról,
    • működteti a kertészetben használt gépeket, berendezéseket,
    • jelenti a kertészeti vezetőnek a munkavégzés során észlelt hiányosságokat (pl.: növény betegségek, kártevők, kár események, géphibák),
    • összeállítja a kiszállítandó növények küldeményeket,
    • kezeli a növényvédőszer-raktárat, szabályszerűen vezeti a permetezési naplót,
    • közreműködik a növényvédelmi feladatok ellátásában,
    • részt vesz a kertépítési munkákban, a növénytelepítések szakszerű kivitelezésében,
    • ellenőrzi a kertészetbe történő be- és kiszállítás során a kísérő okmányokat (pl.: szállítólevél, minőségi tanúsítvány, számla)

Elvárások:

  • dísznövénykertész végzettség,
  • több éves, igazolható tapasztalat,
  • kiváló növényismeret,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • szorgalmas, elkötelezett hozzáállás,
  • jó fizikai kondíció,
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • önálló, felelősségteljes feladat,
  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem,
  • szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Isaszeg külterület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelem igényének megjelölésével a lenti  e-mail címre.

A munkaadó házaspár jelentkezését is várja, alkalmasság esetén, lakhatási támogatást, vagy szolgálati lakást biztosít.