www.cvonline.hu

Kertészeti vezető

  • A hirdetés 1302 napja lejárt

 Megbízónk több mint egy évtizede van jelen a magyarországi kert- és parképítés, a kertészet területén. Eddig végzett kiemelkedő tevékenységét jelzi, hogy több nagy formátumú megbízóval és jelentős referenciákkal rendelkezik. Kiemelt  profilja közé tartozik a megújuló kertészeti technikák folyamatos alkalmazása, az öntözőrendszerek kialakítása és telepítése. A legmagasabb vevői igények kielégítésére létrehozták munkatársak teljesítmény-ösztönző rendszerét. Eddigi piaci térnyerésének és elismertségének köszönhetően továbbra is nagy ütemben fejlődik és terjeszkedik. Tevékenysége országos szintű. Megbízónk olyan kiemelkedő minőségű kert- és parképítői munkákat vállal és végez, amelyek egyaránt szolgálják  partnerei és a cég javát.

Pozíció megnevezése: Kertészeti vezető

Tevékenységi ágazat: Kert- és parképítés, kertészet

Foglalkozás, beosztás típusa: Vezetői

Hely: Budapest XIII. kerület

Cél: a vállalat alaptevékenységét biztosító termelési kapacitások lekötése, a nyereségesség növelése. Ügyfélközpontú, magas színvonalú és a piac számára is megkülönböztethető kiszolgálást garantáló vevőkapcsolati folyamatok kialakítása. A cég menedzsmentjének tagjaként munkatársak munkájának közvetlen irányítása és felügyelete.

Fő feladatok/felelősségi körök:

  • A vállalat értékesítési tevékenysége eredményességének és hatékonyságának növelése érdekében kifejtett tevékenység;
  • Valamennyi kertépítő projekt kivitelezésének ütemezése, szervezése, irányítása, kontrollja;
  • A munkatársak munkájának közvetlen irányítása, felügyelete;
  • Munkafolyamatok napi szintű lebontása;
  • Több helyszínen, egymással párhuzamosan folyó munkák irányítása;
  • Park- és kertépítési projektek lehetőségeinek felkutatása;
  • A piac felmérése, információszerzés vevőigényekről, elképzelésekről; a meglévő és a potenciális partnerek minél mélyebb megismerése, igényeik minél pontosabb feltárása;
  • Konkurenciafigyelés, elemzés;
  • A meglévő üzleti kapcsolatok szisztematikus fenntartása, ápolása, továbbépítése;
  • Az optimális ajánlatokhoz szükséges elemzések elkészítése, ajánlatok szükség szerinti összeállítása;
  • Az üzletmenetet követve rendszeres vevőlátogatások szervezése;
  • Havonkénti értékesítési beszámolók elkészítése;
  • A feladatköréből adódó munkáinak önálló és saját felelősségű tervezése és szervezése;
  • A tulajdonos által meghatározott jelentések és nyilvántartások elkészítése.

Képzettség/követelmények:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete;
  • 3-5 év szakmai tapasztalat;
  • Min. 3 év vezetői tapasztalat;
  • Az öntöző rendszerek kialakításában és telepítésében szerzett tapasztalat.

Személyi elvárások:

  • Együttműködési készség;
  • Csapatjáték;
  • Feddhetetlenség;
  • Nagy teherbírás,
  • Önállóság és konstruktivitás,
  • Innovációra való hajlandóság;
  • A környezet, az egészséges életmód és a kertészet iránti elkötelezettség;
  • Jó kommunikációs-, vizuális képesség, kimagasló szervezőkészség, határozott fellépés.

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen honlapunkon, a lenti linken és töltse fel fényképes önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő