www.cvonline.hu

Kertészeti gépek promóciójára!

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1031848

Ha úgy érzed, meg van benned mindaz, amivel egy promóternek rendelkeznie kell, emellett érdekelt vagy a műszaki termékek világában, jelentkezz hozzánk A szükséges ismereteket elsajátíthatod speciális tréningeinken.
Feladatok:
  • termék bemutatása a célközönségnek
  • potenciális érdeklődök átirányítása az illetékes kollégához

Elvárások:
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • határozottság
  • pontos munkavégzés

Juttatások:
  • péntek és szombati munkavégzés (hosszú távon)
  • fix órabér + jutalék
  • dinamikus, profi csapat

Előnyök:
  • promócióban szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Fontos, hogy hosszú távon szeretnénk veled dolgozni. Ha te is nagyban gondolkodsz, küldd el fényképes jelentkezésed a E-mail cím megjelenítése címre és keresni fogunk!

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
  • Maglód
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Gyöngyös
  • Zalaegerszeg
  • Győr
  • Békéscsaba