www.cvonline.hu

Kertészeti Asszisztens

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő szolgáltató cégcsoport, kertészeti üzletágába keresünk új munkatársat

Feladatok:

  • Az üzletág szakmai hátterének segítése
  • kertészeti vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • árajánlatok és pályázatok készítésében való részvétel
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • munkaterületeken rendszeres, napi munkavégzés, illetve a területek ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú kertészeti végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • JÁRTASSÁG BELTÉRI NÖVÉNYGONDOZÁSBAN
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság (utazás, munkaidő, szezonalitás)
  • jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság
  • szolgáltatói szemlélet;

Amit ügyfelünk kínál:

  • jó munkahelyi légkör
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat
  • önálló feladatok
  • korrekt bérezés
Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő