www.cvonline.hu

Kertészeti ágazatvezető - Anglia (Ref.szám: HM-1272)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.08.30.
Hirdetés azonosító: 953466

Feladatok:

  • Kertépítők napi munkájának megszervezése, irányítása
  • Csoportvezetők és beosztottak tevékenységének értékelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, árajánlatok összeállítása
  • Szezonális ültetési tervek, fejlesztési javaslatok elkészítése
  • Anyag- és eszközbeszerzések koordinálása
  • Egyéb műszaki ügyintézésben való részvétel

Elvárások:

  • Kertészmérnök, díszkertészeti mérnök vagy tájrendező-kertépítő mérnök végzettség
  • Kertépítésben szerzett 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Dísz-, haszon- és gyomnövények, tápanyagok, kártevők ismerete
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat (B+E, B+C kategóriás jogosítvány előny)

A munkáltató ajánlata:

  • Bérezés külföldi valutában
  • Heti 5 nap munkavégzés (40 óra/hét)
  • Szabadság 20+8 nap
  • Céges autó használat
  • Fejlődési lehetőség, szakmai képzések támogatása

A munkavégzés helye:

Nagy-Britannia, Surrey megye, Camberley (kb. 60 km Londontól)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy magyar érdekeltségű kertészeti vállalkozás részére toboroz és közvetít főállású munkatársat angliai munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1272-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Mérnök / Műszaki
Régió Külföld
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő