www.cvonline.hu

Kertész

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Debrecen közeli 10 ha-os biogazdaság

Kertész

munkatársat

Főbb feladatok:

  • Egy komplett kertészet teljeskörű kezelése, kertészeti feladatainak ellátása, a beosztott munkások irányítása, munkájuk maradéktalan ellenőrzése.

Ezen belül is:

  • kerttervezés (vetésforgó megtervezése)
  • növények szaporításához szükséges feladatok megszervezése, lebonyolítása
  • növényzet fenntartásának , megóvásának folyamatos figyelemmel kísérése
  • betakarítás megszervezése, lebonyolítása
  • kertészetben (veteményes kert, fóliasátor) folyó munka irányítása
  • növényvédelmi és öntözési tevékenységek irányítása
  • füvesítés, gyepápolás, virágos területek tervezése, kialakítása
  • fa- és bokortelepítés, talajrendezés
  • utak és útburkolatok takarításának megszervezése, elvégzése és ellenőrzése
  • kézi szerszámok, kerti kisgépek (fűnyíró, seprő, hó-eltakarító stb.) használata, kezelés
  • szükség esetén beszerzési feladatok ellátása..

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább 5 éves szakmai tapasztalat, irányítói gyakorlat
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség, magas konfliktustűrő és -kezelési képesség
  • Gépjárművezetői engedély
  • Jó problémamegoldó és rendszerező  és szervező képesség
  • Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás

Előnyt jelent:

  • „Ház körüli” szakipari tevékenységek ellátásában való jártasság
  • Biogazdálkodási ismeretek
  • Informatikai ismeterek

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat várunk, referenciák és fizetési alapelvárások megjelölésével.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő