Kertész-udvaros (megváltozott munkaképességű munkavállalók részére)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 923400

Bábolnai Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • külterület tisztántartása
  • fűnyírás
  • virágok ültetése, gondozása
  • esetenként karbantartók munkájának segítése
Elvárások:
  • megváltozott munkaképesség
  • fizikai terhelhetőség
  • precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • hétfőtől-péntekig, napi 6 órás munkavégzés
  • utazási költségtérítés
  • munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Bábolna
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Bábolna