www.cvonline.hu
Kertész-udvaros (INTS/BK/36)

Nemzetközi nagyvállalati partnercégünk részére keresünk

Kertész-udvaros

munkatársat (Csömör)

(INTS/BK/36)

Feladatok:

  • Általános kertészeti tevékenyég ellátása
  • Külső gyárterület rendben tartása
  • Hulladékkezelési és síkosság mentesítési feladatok

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kertészeti eszközök, gépek használatának ismerete
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős fizikum
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előny:

  • Középfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Hétköznap egy műszakos 8 órás munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Korrekt bérezés és juttatások

Munkavégzés helye:

  • Csömör, megközelíthető: Gödöllői HÉV, Kistarcsa kórház megálló
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Kertész, Szakmunka / fizikai munka
Régió Csömör
Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű