www.cvonline.hu

Kertész karbantartó

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Épületek üzemeltetésével foglalkozó budapesti cég az alábbi pozíció betöltéséhez keres munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:

  • épületek, létesítmények kapcsolódó zöldfelületeinek gondozása
  • fűnyírás, gyomirtás,
  • fák, díszkertek gondozása,
  • növényvédelmi és öntözési tevékenységek,
  • füvesítés, gyepápolás, virágos területek tervezése, kialakítása,
  • fa-, és bokortelepítés, talajrendezés,
  • kézi szerszámok, kerti kisgépek használata (fűnyíró, fűkasza, sövényvágó, hó-eltakarító),
  • szükség esetén beszerzési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Kertészeti végzettség,
  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 éves szakmai tapasztalat, irányítói gyakorlat,
  • „Ház körüli” szakipari tevékenységek ellátásában való jártasság
  • Többműszakos munkarend vállalása,
  • Precizitás, pontosság, rugalmasság,
  • Kiemelkedő szervezőképesség,
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban,
  • Terhelhetőség, magas konfliktustűrő-és kezelési képesség,
  • Jó problémamegoldó és rendszerező képesség,
  • Gépjárművezetői engedély

Előny:

  • Rugalmasság, agilitás

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat várunk, referenciák és fizetési alapelvárások megjelölésével az alábbi e-mail címre.
Szolgáltatóház Üzemeltető Kft., 1132 Bp. Váci út 30., Tel: (1) 225-6600

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges