www.cvonline.hu

Kertész angol nyelvterületre

  • A hirdetés 779 napja lejárt
Bevezető:
Kertészeket keresünk minimális angol nyelvtudással Skóciába, akár azonnali kezdéssel, októberig tartó munkára.
A munkavégzés helye Skócia, Elgin, Moray

További információk:
Elvárások:
kertészeti/mezőgazdasági tapasztalat
• minimális angol nyelvtudás
• önálló, megbízható, precíz munkavégzés, rugalmasság az időjárási viszonyokhoz
• B- kategóriás jogosítvány, traktorvezetési tapasztalat
• Előny: kertészeti végzettség, de nem kötelező

Feladatok:
tereprendezés, kertrendezés
• növények ültetése, vetése
fűnyírás, föld megművelése
• fa és növényápolás

Amit kínálunk:
fizetés: 6.50 GBP/óra kezdőfizetés, 40-45 órás munkahetek
• a szálláskeresésben, hivatalos ügyek intézésében való segítségnyújtás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, és megfelel a feltételeknek, a jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva német nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az Euwork Kft. szolgáltatása ügyfeleink számára díjmentes!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251
Helyek Budapest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol