www.cvonline.hu

Kertépítő és kertfenntartó munkatárs

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Az érdi székhelyű Virágoskert-Építés Kft. 20 éve dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég kertépítő és kertfenntartó kollégát keres.

KERTÉPÍTŐ és KERTFENNTARTÓ munkakör betöltésének feltételei:

Fő feladat:

  • Kertépítési és fenntartási munkák elvégzése, szükség esetén irányítása és koordinálása
  • Változó, több helyszínen folyó munkákban való jártasság

Szükséges:

  • B-kategóriás jogosítvány
  • Szakmai gyakorlat
  • Felelősségtudat, problémamegoldó készség, kreativitás, dinamizmus

Előny:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nehézgép kezelői jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Ágazati szinten versenyképes jövedelem
  • Állandó alkalmazotti munkaviszony
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munka
  • Fiatalos, jó közösség

A jelentkezéshez szükséges:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • A betöltendő munkakör rövid ismertetése

A jelentkezés módja írásban:

  • e-mailben: az alábbi e-mail címen
  • céginformáció: www.viragoskert.hu
Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő