www.cvonline.hu

Kert osztályvezető

  • A hirdetés 560 napja lejárt

AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

 Magyarországon  hamarosan már 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére. Munkatársaink számára előrelépési lehetőséget, nemzetközi környezetet és továbbképzési lehetőséget biztosítunk.

Székesfehérvári áruházunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a lehető legnagyobb forgalom elérése az értékesítés fejlesztésével
  • zavartalan kereskedelmi folyamatok biztosítása az áruház teljes területére vonatkozóan
  • áruházi kollégák eladótéri munkájának, vevőorientációjának irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • a vevőkiszolgálás minőségének folyamatos ellenőrzése
  • készletgazdálkodás, árufeltöltés gördülékenységének biztosítása
  • kihelyezési sztenderdek megvalósításának biztosítása
  • az OBI koncepciók bevezetése, megvalósítása
  • a vevők igényeinek megfelelő, a dolgozók lehetőségeit is figyelembe vevő hatékony munkaidő-beosztás megszervezése a hatályos munkaidőmodell betartása mellett

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • vezetői – szervezői képesség
  • eredményorientált hozzáállás
  • átfogó gazdálkodási ismeretek, és ezek alkalmazásának készsége
  • vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő
  • jó kommunikációs képesség
  • erős együttműködési hajlandóság
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését

 a lent megadott e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő