www.cvonline.hu

KERESKEDŐK / ÜZLETKÖTŐK

  • A hirdetés 256 napja lejárt

KERESKEDŐK / ÜZLETKÖTŐK  JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Társaságunk villamos munkavédelmi eszközök gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival (NAT által akkreditált vizsgáló laboratóriummal rendelkezik) foglalkozik. A cég villamos biztonságtechnikai termékeinek értékesítéséhez keres tapasztalattal rendelkező kereskedő munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Biztonságtechnikai termékek értékesítése.
  • Új vevők felkutatása.
  • Kapcsolattartás a régi és új vevőkkel.
  • Árajánlatok készítése
  • Marketing megszervezése.

AZ ÁLLÁS  BETÖLTÉSÉHEZ  ELVÁRÁS:

  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő  képesség
  • Nagy teherbírás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • B.kat. jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Jó megjelenés
  • Gyors, rugalmas munkavégzés
  • 3 évnél több szakmai tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Társalgási szintű angol, német, vagy egyéb idegen nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munka ellátásához megfelelő eszközök (mobiltelefon, laptop stb.)
  • Céges autó
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Magyarország egész területén, szegedi központtal
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre!
Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "Kereskedő / Üzletkötő" pozíció megnevezését!