www.cvonline.hu

Kereskedő

  • A hirdetés 1076 napja lejárt

Budapesti székhelyű Holding keres

kereskedő

munkakörbe munkatársat azonnali kezdéssel.

Főbb feladatai közé tartozna (a teljesség igénye nélkül):

  • Bel- és külföldön új és meglévő, különböző profilú termékek, technológiák értékesítése, az ehhez szükséges folyamatok és kapcsolatrendszerek kialakítása;
  • az értékesítés irányvonalainak meghatározása előzetes piacfelmérés alapján;
  • a Holding és a tulajdonos képviselete különböző rendezvényeken, kiállításokon, tárgyalásokon;
  • piackutatás, partneri kapcsolatok keresése, szerződések döntés-előkészítése;
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel;
  • a magyar partnerek teljes körű, napi szintű tájékoztatása.

A munkakör betöltésének feltétele

  • felsőfokú végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • min. 5 éves releváns területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • magas szintű számítógép-kezelői ismeretek.

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • külföldi értékesítői tapasztalatokkal rendelkezés, ezen területek mélyreható ismerete
  • orosz és egyéb idegen nyelvek ismerete
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat, tapasztalat, végzettség.

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • nagyfokú precizitás, önállóság,
  • külföldi kiutazások vállalása,
  • kiemelkedő üzleti szellem és menedzser-szemlélet,
  • eredmény- és sikerorientáltság,
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség,
  • kiemelt kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • dinamizmus, határozottság, kreativitás.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol