www.cvonline.hu

Kereskedő

Hulladékgazdálkodási szektorban működő cég, Budapest X. kerületi telephelyére,

kereskedői

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kereskedelmi végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • Különböző hulladék fajták (elsősorban elektronikai hulladék) begyűjtésének megszervezése. Ehhez kapcsolódó kereskedelmi feladatok szervezése, végrehajtása
  • Új partnerek felkutatása, személyes tárgyalás kezdeményezése és annak végrehajtása
  • A teljesítések és a minőségek folyamatos figyelemmel kisérése
  • Ajánlatok, szállítási szerződések elkészítése
  • A hulladékgazdálkodási szektor hatásainak folyamatos figyelése, elemzések készítése

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével) a lenti e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest