www.cvonline.hu

KERESKEDŐ, MŰSZAKI KONZULENS (Referencia szám: SEAWING-005)

  • A hirdetés 632 napja lejárt

A SEAWING Kft. (8000 Székesfehérvár, Palánkai u. 5.) beléptető rendszerek, hotelzár rendszerek, komplex biztonságtechnikai megoldások szállítója Magyarországon és a régióban, alapvetően saját know-how-ra épülő, saját fejlesztésű és gyártású eszközöket, valamint saját fejlesztésű szoftvereket értékesít.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

KERESKEDŐ, MŰSZAKI KONZULENS
(Referencia szám: SEAWING-005)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Budapest

Feladatok:

  • Kapcsolattartás vevőkkel, műszaki konzultáció
  • Kereskedelmi ajánlatok összeállítása
  • Szerződések előkészítése
  • Vevőlátogatás, oktatás
  • Cég marketing feladataiban aktív részvétel

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Biztonságtechnikai, IT vagy villamosmérnök végzettség
  • Rendszerszemlélet
  • Kereskedelmi orientáltság
  • Tárgyalási képesség
  • Proaktív és motivált személyiség
  • Vezetői engedély

Előnyök:

  • Tervezői jogosultság
  • Angol nyelvvizsga

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés, karrier lehetősége

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a SEAWING-005 referenciaszámot.

Helyek Fejér
Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő