www.cvonline.hu

Kereskedő-koordinátor

  • A hirdetés 562 napja lejárt

A Fe-Group Invest Zrt. – hulladékgazdálkodási szektorban működő cég, Budapest X. kerületi telephelyére,

kereskedő-koordinátori

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Hulladékgazdálkodás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • Hulladékok begyűjtésének megszervezése. Ehhez kapcsolódó kereskedelmi feladatok szervezése, végrehajtása, adminisztráció lebonyolítása
  • Új partnerek felkutatása, személyes tárgyalás kezdeményezése és annak végrehajtása
  • A teljesítések és a minőségek folyamatos figyelemmel kisérése
  • Ajánlatok, szállítási szerződések elkészítése
  • A hulladékgazdálkodási szektor hatásainak folyamatos figyelése, elemzések készítése

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével) a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő