www.cvonline.hu
Kereskedő épületgépészeti területen
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082505
lejárt

Nyíregyházi, épületgépészeti termékek árusításával foglalkozó, piacvezető partnercégünkhöz kereskedő munkatársat keresünk:

Feladatok:

  • Épületgépészeti termékek értékesítése (pl. légkondícionáló berendezések, bojlerek, kagylók stb.)
  • Megrendelések rögzítése, visszaigazolása, nyomon követése, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Szaktanácsadás ügyfelek részére, ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • Árajánlatok készítése
  • Panaszkezelés belsőleg és külsőleg (pl. postai kötbér intézése / vevők problémái)
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Épületgépészeti területen szerzett 1-5 év tapasztalat - a releváns termékek ismerete
  • Értékesítői, sales-es beállítottság
  • Kommunikatív, érdeklődő, tanulékony személyiség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés, feddhetetlenség

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • 10 ujjas vakon gépelés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Dinamikusan növekedő vállalat
  • Családias, barátságos légkör
  • Előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.