www.cvonline.hu

Kereskedelmi/logisztikai asszisztens és irodavezető

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Angolul jól tudó

kereskedelmi/logisztikai asszisztens és irodavezető

Feladatok:

  • Napi rutinok intézése, ajánlatkérések, ajánlatok, rendelések és fuvarmegbízások küldése
  • Kapcsolattartás angolul és magyarul az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú végzettség,
  • Jó angol nyelvtudás,
  • Empatikus, kiváló kommunikációs készség, rátermett, udvarias személyiség,
  • Számítógépes és internetes ismeret,
  • Ügyfélközpontú szemlélet,
  • Hosszú távú elkötelezettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajzolvasási ismeret
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljes kafetéria, jutalom a forgalom függvényében
  • Utazási és/vagy lakhelytámogatás,
  • Nemzetközi környezet,
  • Hazai és külföldi szakmai tréningek,
  • Hosszú távú biztos munkavégzés, kulturált munkakörnyezet,
  • Azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Munkaidő:

  • H-P, egyműszakos

Ha felkeltettük érdeklődését, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol