www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére haszongépjármű értékesítői tapasztalatokkal rendelkező, vezető beosztású munkatársat keresünk.
Jármű üzletágunk kereskedelmi tevékenységének bővítése céljából keresünk a szakmában jártas vezető kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

  • Értékesítési munkatársak napi szintű vezetése, irányítása
  • Napi szintű piacelemzés, árelemzés, konkurencia analízis
  • Egyéb piaci igények egyeztetése a cégvezetéssel
  • Haszongépjármű értékesítésében való aktív közreműködés
  • Kereskedelmi hálózat kiépítésében, működtetésében való produktív részvétel
  • Hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a potenciális partnerekkel
  • Új disztribúciós kapcsolatok bővítése, jelenlegiek folyamatos karbantartása
  • Az érkékesítés dinamikus növelése

További feladatok:

  • Az on-line értékesítésben való aktív részvétel
  • Felelős készletgazdálkodás
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Haszonjármű értékesítésben megszerezett vezető, értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, gazdasági ismeretek
  • Aktív, releváns haszongépjármű piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Feddhetetlen szakmai előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítményarányos érdekeltségi rendszer
  • Önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • A próbaidő letelte után cafetéria (8000 Ft Erzsébet utalvány, 12 500 Ft SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Céges gépjármű

Munkavégzés helye:

Az Eurotrade Kft. Kisigmándi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál

Munkaidő: Kötetlen.

Jelentkezés: Szabados Bernadett

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol