www.cvonline.hu

Kereskedelmi Vezető

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Innovatív távközlési szolgáltató vállalat, mely a vezetékes telefon és internet piac után virtuális mobiltelefon szolgáltatóként is megjelenik a magyar távközlési piacon keres kiemelt tapasztalatokkal rendelkező

munkatársat keres.

A meghírdetett pozicióra alkalmas kereskedelmi beállítottságú, de vezető tapasztalatokkal rendelkező új munkatársunknak rendelkeznie kell távközlési, elsősorban mobil szolgáltatási tapasztalatokkal.

Feladatok:

  • A cég piaci bővülésének elősegítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Meglévő  ügyfelek  színvonalas kiszolgálása, keresztértékesítés
  • A kiskereskedelmi B2B kereskedelmi csapat (15 fő) és a nagyker csapat (2-3 fő) irányítása, fejlesztése, motiválása,
  • Értékesítési terv kidolgozása és megvalósítása,
  • Üzletiterv betartása
  • Riportok, jelentések készítése,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 éves távközlési szektorban szerzett releváns értékesítési  tapasztalat
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozottság, jó kommunikációs képesség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bónusz
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív környezet

Különleges szakmai kihívás Magyarország legújabb Mobilszolgáltatójánál!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol