www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 666 napja lejárt

munkatársat keresünk

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére haszongépjármű alkatrész értékesítői tapasztalatokkal rendelkező, vezető beosztású munkatársat keresünk. Az idén 25 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozása, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. Alkatrész üzletágunk kereskedelmi tevékenységének bővítése céljából keresünk szakmában jártas kollégát, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:

Fő feladatok

  • értékesítési munkatársak napi szintű vezetése, irányítása
  • napi szintű piacelemzés, árelemzés, konkurencia analízis
  • egyéb piaci igények egyeztetése a cégvezetéssel
  • haszongépjármű alkatrészek értékesítésében való aktív közreműködés
  • kereskedelmi hálózat kiépítésében, működtetésében való produktív részvétel
  • hosszú távú munkakapcsolatok kiépítése a potenciális partnerekkel
  • új disztribúciós kapcsolatok bővítése, jelenlegiek folyamatos karbantartása
  • az érkékesítés dinamikus növelése

További feladatok:

  • az on-line értékesítésben való aktív részvétel
  • felelős készletgazdálkodás
  • a tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Haszonjármű alkatrész értékesítésben megszerezett többéves vezető értékesítési tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki végzettség, gazdasági ismeretek
  • Aktív, releváns haszongépjármű alkatrész piacismeret
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, magabiztos fellépés
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Feddhetetlen szakmai előélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • teljesítményarányos vezetői érdekeltségi rendszer keretében jutalom
  • önálló, felelősségteljes szakmai munka egy hazai tulajdonú, nemzetközileg terjeszkedő szervezetnél
  • folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzés
  • cafetéria
  • bejárási támogatás
  • mobiltelefon
  • laptop
  • céges gépjármű

Munkavégzés helye:
Kisigmándi központi telephely (az M1-es autópálya komáromi csomópontjánál),

Munkaidő: Kötetlen

Bővebb információ a társságról, tevékenységéről: Link megjelenítése

Pályázat:
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését úgy kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Kőrösi István részére az alábbi e-mail címen.
Tel.: 06 20/312-8612

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő