www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 895332

Ügyfelünk dinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú élelmiszeripari gyártó cég. Saját zöldmezős beruházású gyárukban 46 fővel készítik egyedülállóan magas minőségű termékeiket, illetve saját márkás termékportfóliójukat.

A cég tulajdonosa és egyben ügyvezetője közvetlen riportjaként keressünk KEY ACCOUNT MANAGER kollégát,
aki HAZAI láncok forgalmaért felel elsősorban.

Feladatok:

- éves stratégiai terv kialakítása
- éves tárgyalások lebonyolítása
- árak, promóciók összehangolása
- napi kapcsolattartás a Key account partnerekkel
- export piaci értékesítésben részvétel
- logisztika, gyártás, pénzügyi osztályokkal szoros együttműködés
- területi képviselők koordinálása, vezetése

Elvárások:

Szakmai elvárások:
- felsőfokú végzettség
- folyékony angol nyelvtudás
- szakmai tapasztalat: minimum 5 év multinacionális, FMCG szektorban szerzett tapasztalat
- hazai láncokkal aktív kapcsolatrendszer
- B kategóriás jogosítvány

Személyiség:
- stratégiai gondolkodás
- határozottság
- csapatjátékosság
- kiváló kommunikációs készségek
- tulajdonosi szemléletű
- rugalmasság, alkalmozkódó képesség
- proaktívitás
- dinamika, gyors reagálás

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- komplex, teljes vállalatirányításra kiterjedő rálátás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a