www.cvonline.hu

Kereskedelmi Vezető

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Megbízónk egy családi vállalkozás, mely egyszerre képviseli a hagyományokat és az innovációt.

Mint vezető gyártót a fröccsöntés technikában, automatizálási technikában és a periféria készülékekben a magas minőség, erős értékek és a megbízhatóság jellemzi.

A vállalatcsoport dinamikus fejlődése érdekében tapasztalt Kereskedelmi vezető munkatársat keresünk azonnali kezdéssel Magyarországra egyúj 'Sales és  Szervizüzletág' létrehozásához.

A leendő kolléga felelős lesz a vállalat növekedésének stratégiai és operatív fejlesztéséért, és direktben riportál az osztrák anyacég felé.

munkakörbe.

A leendő kolléga felelős lesz a vállalat növekedésének stratégiai és operatív fejlesztéséért,

és direktben riportál az osztrák anyacég felé.

Feladatok:
  • az új 'Sales és Szervizüzletág' stratégiai és szervezeti fejlesztése,
  • az eladási és szervizaktivitások vezetése a piaci feltételeknek megfelelően,
  • az árusítás és a szerviz mutatószámainak összehasonlítása,
  • proaktív Key Account Management,
  • az adott terület teljes büdzséjéért való felelősség,
  • riportálás az anyavállalatnak a piaci elemzésekről, piaci potenciálokról és a mutatószámokról,
  • marketingaktivitások,
  • a leendő munkatársak irányítása, vezetése.
Elvárások:
  • sikeresen lezárt felsőfokú műszaki tanulmányok (gépipar, mechatronika, műanyag-feldolgozás),
  • többéves tapasztalat műanyag feldolgozásban, automatizálásban vagy gépiparban,
  • folyékony magyarnyelv-tudás és magabiztos német- vagy angolnyelv-tudás,
  • kitűnő vezetői képességek elkötelezett vezetési stílussal,
  • első osztályú tárgyalási és motivációs képességek,
  • értékesítés orientált szemlélet,
  • professzionális fellépés,
  • utazási hajlandóság (Ausztria + Magyarország).
Amit kínálunk:
  • hosszú távú izgalmas kihívás egy top-ipari vállalkozásnál,
  • hivatali kapcsolatok Ausztriában,
  • intenzív betanulási időszak,
  • csapatorientált és tiszteletteljes cégkultúra,
  • attraktív és teljesítményfüggő javadalmazás, tapasztalattól és képzettségtől függően többletfizetés.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát angol vagy német nyelven az 55.577-es referenciaszámra hivatkozva szíveskedjen feltölteni az ISG-Karriereportalon vagy elküldeni az alábbi e-mail címre.

Pályázatát áttekintjük, majd továbbítjuk Megbízónk felé. Kérdés esetén, természetesen, állunk rendelkezésére.

Kattintson az alábbi linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol