www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1092 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, dunántúli megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI VEZETŐ

Feladatok:

  • A cég belkereskedelmi tevékenységének irányítása
  • Területi képviselők és kereskedelmi ügyintézők munkájának koordinálása
  • A kitűzött értékesítési célok teljesítése, a cég piaci helyzetének megtartása, értékesítési volumen növelése
  • A meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Reklamáció és kintlevőség kezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi/közgazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves FMCG területen szerzett kereskedelmi középvezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • A hazai és nemzetközi élelmiszer láncok beszerzésének ismerete
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség, tárgyalástechnikai ismeretek és gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Dunántúl
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő