www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2014.12.13.
Hirdetés azonosító: 817108

A kertészeti/mezőgazdasági szektorban meghatározó agrárkereskedelmi és szolgáltató partnerünk számára keresünk országos hatáskörrel
Kereskedelmi vezető munkatársat.

Feladatok:

- Területi képviselők koordinálása
- Kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Termesztés-technikai, tápanyag gazdálkodási tanácsadások irányítása
- Ügyfélkör stratégiai bővítése
- Technológiai- és fajtabemutatók, marketing terv készítése
- Kereskedelmi motivációs rendszer fejlesztése
- A cég képviselete szakmai szakmai rendezvényeken
- Ügyfél adatbázis naprakészen tartása

Elvárások:

- Kertészeti növénytáplálásban, növényvédelemben és vetőmag-kereskedelemben szerzett jártasság
- Releváns piacismeret és kapcsolatrendszer
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Rugalmasság, mobilitás
- Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtési készségek
- Agilis, eredmény-orientált hozzáállás

Amit kínálunk:

- Kihívásokkal teli, változatos és önálló munkakör
- Akár nemzetközi szintű szakmai és karrier-fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség, biztos jövedelem
- Teljesítmény arányos ösztönzési rendszer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján