www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 807568

Egyedi berendezések gyártásával foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • kereskedelmi csoport vezetése, szakmai felügyelete, munkájuk ellenőrzése
  • viszonteladói hálózat kezelése, irányítása, támogatása
  • szakmai vásárokon, kiállításokon, konferenciákon való részvétel
  • szakmai előadások szervezése, megtartása
  • reklámfelületek, prospektus karbantartása
  • riportok készítése a vezetőség felé
  • együttműködés az ügyvezetéssel és a társosztályokkal
Elvárások:
  • felsőfokú mérnök (elsősorban gépészmérnök) végzettség
  • gépészeti, vagy egyéb ipari termékek kereskedelmében szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat és ebből legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • viszonteladói hálózat kezelésében szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • innovatív szemlélet
Előny:
  • nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • stabil munkahely, kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.