www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Teljes körű jelöléstechnikai megoldásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cég keres megfelelő kompetenciákkal és értékesítési tapasztalattal rendelkező jelentkezőt kereskedelmi vezető pozícióba. Az ügyfélkör főképpen kis és közepes hazai vállalatokból áll. Az önéletrajz mellé kérjük, tüntesse fel, hogy eddigi szakmai pályafutása során milyen termékkörökkel és ügyfélkörrel foglalkozott, és ebben a tekintetben milyen eredményeket mondhat magáénak.

Fő felelősségi körei:

  • A cég üzletágainak összefogása, irányítása
  • Kereskedelmi vezetői munkakör operatív teendőinek ellátása
  • Piacelemzéseket végez és azonosítja a növekedési lehetőségeket
  • Kiemelt partnerekhez köthető értékesítési folyamatok irányítása
  • Ügyfélkör bővítés
  • Pályázatok, tenderkiírások koordinálása, elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Rövid és középtávú tervezés, marketing és értékesítési stratégia kidolgozása
  • Jelentések, beszámolók elkészítése az ügyvezető felé

Szakmai és személyes követelmények:

  • Felsőfokú műszaki, kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyors problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Rugalmas, logikus, gyors gondolkodás
  • Terhelhetőség
  • Ambíció
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Értékesítésben szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Vevőközpontú, motivált és meggyőző személyiség

Az állás betöltéséhez nem követelmény, de előnyt jelent:

  • Kisebb csoport vagy részleg vezetésében szerzett gyakorlat
  • CRM rendszer ismerete, abban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljesítményorientált bérezés
  • Felelősségteljes pozíció és előrelépés egy megbízható hátterű cégnél
  • Stabil munkahely
  • Fiatal, dinamikus, összetartó csapat
  • Versenyképes bérezés, cégautó

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Kezdés akár azonnal
  • Jelentkezés módja: szakmai fényképes önéletrajz fizetési igény megjelöléssel magyar és angol nyelven, motivációs levél
Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő