www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1338 napja lejárt

18 éves múlttal rendelkező miskolci székhelyű Gépjármű alkatrész kereskedelemmel foglalkozó cég munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  •   kereskedelmi folyamatok irányítása
  •   kapcsolattartás a külföldi és magyar partnerekkel
  •   új piacok felkutatása
  •   ügyfélkör bővítése

Elvárások a munkakör betöltőjével szemben:

  • legalább középfokú végzettség
  • értékesítési területen szerzett min. 2 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • eredményorientált, vevőközpontú üzleti szemlélet
  • kezdeményezés, kreativitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • problémamegoldó képesség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • stabil hátérrel rendelkező folyamatosan növekvő cég
  • heti 40 órás munkaidő, hétvége szabad
  • versenyképes jövedelem + béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkavégzés

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz és bizonyítaná rátermettségét, kérjük, küldje el pályázati anyagát (fényképes önéletrajzát és motivációs levelét (mindkettőt magyar és angol nyelven) az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő