www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Kereskedelmi vezetőt keresünk italforgalmazáshoz

Munkavégzés helye: Közép-Magyarország területe

Munkakör célja:

Cégünk profiljába tartozó alkoholtartalmú italok széles körben való terjesztése, termékeink menedzselése

Feladatok:

  • partnerek megkeresése, a cég termékeinek értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás, üzleti tárgyalások lebonyolítása a meglévő és leendő partnerekkel.
  • cég forgalmának generálása

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • élelmiszeripari vagy gazdasági  területeken megszerzett felsőfokú végzettség,
  • HORECA végzettség előnyt jelent
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat  italforgalmazásban
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kreatív munkavégzés lehetősége
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő