www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Olaj-, és gázipari berendezésekkel, tartály-, és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó nagy múltú magyar cég

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • kereskedelmi igazgató irányítása alatt az értékesítési folyamatok végigkövetése, különös tekintettel a külföldi piacra
  • vevőszerzés, árajánlatok készítése
  • szerződések előkészítése, vevőkkel való kapcsolattartás, tárgyalások szervezése
  • pénzügyi és értékesítési tervek előkészítése
  • műszaki részleggel, gyárral és pénzügyi osztállyal való együttműködés
  • after sales feladatok, panaszkezelés
  • jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kereskedelemben szerzett min. 5 éves gyakorlat
  • stratégiai gondolkodásmód
  • PC magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Kreatív, problémamegoldó képesség, eredményorientált személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (az interjú angol nyelven lesz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • társalgási szintű német, orosz nyelvtudás
  • Autocad és/vagy más mérnöki tervező programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • céges autó (magánhasználat nélkül)
  • modern munkakörnyezet új ipari parkban
  • stabil, megbízható, folyamatos fejlődést biztosító munkáltatói háttér

Munkavégzés helye:

Budapesti iroda, vidéki telephely látogatásával

Egyéb információ:

Állás betöltésének kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Csak azon pályázatok kerülnek elbírálásra melyben a pályázó minden feltételnek megfelel és a jelentkezéshez szükséges minden általunk kért információt elküldi.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő