www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 1378 napja lejárt

Ásványvíz forgalmazó cég keres

pozícióba munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítési szervezet/folyamatok irányítása
  • kereskedelmi osztály (3fő) munkájának szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • árbevételi / értékesítési/marketing tervek elkészítése, az ebben előírt célok elérése
  • műszaki részleggel, pénzügyi osztállyal való együttműködés összehangolása, irányítása
  • együttműködés, kapcsolattartás partnerekkel, panaszkezelés, tárgyalások, szerződéskötés
  • új termékek fejlesztése, piaci bevezetése
  • ügyfélkör bővítése
  • beszámolási kötelezettség a cégvezetés felé, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett min. 5 éves gyakorlat
  • stratégiai gondolkodásmód, vezetői tapasztalat
  • PC magas szintű felhasználói ismerete (Word, Excel, PowerPoint, Internet, Outlook)
  • Kitűnő kommunikációs és döntéshozói készség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Kreatív, problémamegoldó képesség, eredményorientált személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • vállalati gépkocsi, telefon
  • modern munkakörnyezet új ipari parkban

Munkavégzés helye:

Budapest, IV.

Magyar nyelvű önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő