www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.01.28.
Hirdetés azonosító: 702786

Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonú élelmiszeripari gyártó cége. Saját zöldmezős beruházású gyárukban 46 fővel készítik egyedülállóan magas minőségű termékeiket, illetve saját márkás termékportfóliójukat.
Partnerei között tudja az összes nemzetközi és hazai kereskedelmi láncot. 2004-ben a „Magyar Termék Nagydíj” címet is elnyerte.

A cég tulajdonosa és egyben ügyvezetője közvetlen riportjaként keressük azt a kollégát, aki a teljes kereskedelmi és export tevékenység irányítását önállóan fogja végezni.
A feladat része a komplex, teljes vállalatirányításra kiterjedő rálátás.

Feladatok:

- irányítani a cég kereskedelmi tevékenységét, éves stratégiai terv kialakítása
- éves tárgyalások lebonyolítása
- napi kapcsolattartás a Key account partnerekkel
- új, hazai ügyfelek akvirálás
- export piaci értékesítés kiépítése
- logisztika, gyártás, pénzügyi osztályokkal szoros együttműködés
- árak menedzselése
- az éves volumen és profit elvárások teljesítése

Elvárások:

Szakmai elvárások:
- felsőfokú végzettség
- folyékony angol nyelvtudás
- szakmai tapasztalat: minimum 5 év multinacionális, FMCG szektorban szerzett tapasztalat (modern és hazai láncok ismerete)
- B kategóriás jogosítvány

Személyiség:
- stratégiai gondolkodású
- határozott, vezető alkat
- csapatjátékos
- kiválóan kommunikál
- tulajdonosi szemléletű
- rugalmas
- proaktív

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- komplex, teljes vállalatirányításra kiterjedő feladatkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a