www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 213 napja lejárt

Debreceni központú élelmiszeripari cégcsoport keres

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • élelmiszeripari termékek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • meglévő, aktív kereskedelmi kapcsolatrendszer
  • angol és/vagy német nyelv ismerete

A fényképes pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Kereskedelmi vezető” jeligére várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő