www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 280 napja lejárt

 Feladatok

  • Kereskedelmi és értékesítési feladatok megszervezése
  • Értékesítési stratégia kidolgozása, az üzleti terv megvalósítása
  • Kereskedelmi kapcsolatok fejlesztése a piacon
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal a vállalat disztribútori hálózatán keresztül
  • A kollégák szakmai támogatása, motiválása
  • Piaci trendek követése, az értékesítési stratégia finomhangolása
  • Promóciók koordinálása a piaci információk alapján
  • A költségvetés és az értékesített termékek árainak folyamatos felügyelete
  • Negyedéves, éves kimutatások és jelentések készítése

Elvárásaink

  • Végzettség: műszaki/gépipari területen VAGY kereskedelmi tapasztalatokkal
  • Minimum 3 év szakmai vezetői (értékesítői / kereskedelmi) továbbá people management tapasztalat
  • Tapasztalat releváns területen
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stratégiai és üzleti gondolkodásmód, ügyfél és eredményorientáltság
  • Határozott, dinamikus, proaktív személyiség, fejlett érdekérvényesítő képesség
  • Fejlett people-management készségek (motiváció és konfliktuskezelés)
  • Teljesítményorientált hozzáállás, kereskedelmi véna
  • MS Office magabiztos ismerete
  • B kategóriájú jogosítvány

 Előnyt jelent:

  • Munkavédelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan és sikeresen működő magyar cégnél
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Kreatív munkavégzés lehetősége jó munkahelyi légkörben
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, notebook)
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Mór

Helyek Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német