www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető

  • A hirdetés 387 napja lejárt

 Gyógytermék disztribúció területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk

kollégát.

Feladatok:

  • a kft. kereskedelmi tevékenységének irányítása
  • 9 fő orvosi- és patikalátogató munkájának irányítása
  • az éves üzleti terv kereskedelmi részének elkészítése
  • havi és negyedéves tervek elkészítése, ezek megvalósulásának ellenőrzése
  • a cég nagykereskedelmi partnereivel való folyamatos kapcsolattartás
  • promóciós akciók kidolgozása, egyeztetése, végrehajtása
  • a patika- és orvoslátogatói hálózat céljainak meghatározása, terveinek kidolgozása, a végrehajtás ellenőrzése
  • a patika- és orvoslátogató hálózat tagjainak továbbképzése, ösztönzési rendszer kidolgozása
  • közreműködés a cég marketing tervének kidolgozásában különös tekintettel a patikai értékesítés során alkalmazott eszközökre, módszerekre
  • kongresszusokon való részvétel a cég képviseletében
  • a cég beszállítóival való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • több éves vezetői tapasztalat (egészségügyi, gyógyszeripari tapasztalat előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás
  • proaktivitás
  • jó konfliktuskezelés
  • jó kommunikációs készség

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő