www.cvonline.hu

KERESKEDELMI VEZETŐ

  • A hirdetés 506 napja lejárt

NEMZETKÖZI BÉRAUTÓ MÁRKA

munkatársat

keres

Feladatok:

  • Az üzletág eredményes működtetése – profitabilitás, kihasználtság
  • Új üzleti lehetőségek kidolgozása, a jelenlegiek megtartása
  • A már meglévő hazai és nemzetközi partneri hálózat koordinációs feladatainak felügyelete
  • A bérautós csapat teljes körű irányítása, munkájuk összefogása, szervezése

Elvárások:

  • A magyarországi és a nemzetközi bérautópiac ismerete
  • Tárgyalóképes, aktív angol és német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt elengedhetetlen (egyéb nyelvtudás előny)
  • Vezetői beállítottság, szervezőkészség, határozottság
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, és többéves autóvezetői tapasztalat
  • Utazási hajlandóság – gyakori külföldi üzleti utak

Mit kínálunk:

  • Tőke erős céges háttér
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Fejlődési lehetőség a szegmensen belül

Érdeklődése esetén küldje el fényképes szakmai önéletrajzát  - a munkakör és a fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

A hirdetésre beérkező anyagokat 2016. január 15-ig várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol