www.cvonline.hu

Kereskedelmi vezető / üzletvezető

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Budapesti munkahelyre

kereskedelmi vezető  ill.  üzletvezető

pozícióba kollégát keresünk!

Feladatok:

  • értékesítési folyamatban való részvétel
  • vásárlók teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • árajánlat készítés, rendelés felvétel ill. leadás,
  • napi ügymenthez tartozó adminisztrációs munka

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • Jó szervező és problémamegoldó készség; terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs készség!
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó megjelenés; hiteles és magabiztos szakmai fellépés
  • Belsőépítészeti affinitás
  • Stabil családi háttér
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás

Előny:

  • Építőipari műszaki szakirányú, Faipari mérnök, faipari technikus, építész, belsőépítész végzettség
  • B" kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás (dokumentáció olvasás)

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő