www.cvonline.hu
Kereskedelmi Vezető (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.10.
Jelentkezési határidő: 2016.02.17.
Hirdetés azonosító: 989665
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Kereskedelmi Vezető

Feladatok:
- A teljes kereskedelmi folyamat irányítása, fejlesztése az anyacéggel együttműködve
- Jelentések, kimutatások, beszámolók készítése az ügyvezetés és anyacég felé
- A kereskedő/vevői kapcsolattartó csapat irányítása
- Ártárgyalások, szerződéskötések koordinálása
- Gyártással való szoros együttműködés
- Key account partnerekkel való együttműködés

Követelmények
Az ideális jelölt az alábbi elvárásoknak megfelel:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mezőgazdasági gépészmérnök), plusz gazdasági végzettség előny
- Hasonló területen, gyártó környezetben szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
- Angol vagy német aktív nyelvtudás
- Piacorientált szemlélet

- Vonzó juttatási csomag
- Felelősségteljes és kihívásokkal teli munkakör
- Multinacionális környezet
- Hosszú távú, stabil munkahely