Biztos háttérrel rendelkező húsipari partnerünk részére keresünk munkatársat

 KERESKEDELMI VEZETŐ

 (HF 10-7212)

pozícióba.

 Feladatok

  • Kereskedelmi tervek készítése,
  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • 3 fő kereskedő munkájának koordinálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Élelmiszeripari területen szerzett kereskedelmi, üzletkötői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás (előnyt jelent: orosz nyelvtudás).

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Tiszavasvári vagy Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7212"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése