www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 812435
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk kollégát

KERESKEDELMI VEZETŐ

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

•    kereskedelmi és értékesítési stratégia kialakítása, végrehajtása,
•    reklám- és marketing stratégia kialakítása, végrehajtása,
•    új értékesítési csatornák felkutatása,
•    kapcsolatteremtés és kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel és támogatókkal,
•    az alárendelt munkaszervezet, a közönségszervezés és az értékesítés irányítása,
•    az értékesítési folyamatok figyelemmel kísérése, az értékesítési rendszer értékelése, fejlesztése, javaslatok kimunkálása,
•    statisztikák, beszámolók, elemzések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    felsőfokú végzettség,
•    minimum 5 év kereskedelmi és 3 év vezetői tapasztalat (lehetőleg kulturális területen),
•    kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
•    eredményorientált, felelősségteljes munkavégzés,
•    magabiztos, határozott, kreatív személyiség, aki tud csapatban dolgozni,
•    önálló célirányos problémamegoldás.

Előny:

•    Angol nyelv ismerete

Pályázati feltételek:

•    Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
•    Budapesti lakóhely

Egyéb információ az állásról:

•    Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
•    Teljes munkaidő (heti 40 óra)
•    A munkakör betölthető: azonnal,
•    Jelentkezési határidő: 2014. május 31.
•    Alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzendő

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC