www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1063641
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető magyarországi gyártója keres kollégát

KERESKEDELMI-VEVŐSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, rendelések felvétele, visszaigazolások küldése.
  • A mintaterembe érkező vevők fogadása, tájékoztatása, kiszolgálása, recepciós feladatok ellátása.
  • Másnap szállítandó megrendelések egyeztetése, szállítási bizonylatok elkészítése.
  • Számlázás, szállítólevelek megírása, vevők értesítése a szállításról.
  • Beérkezett szállítói számlák rendszerezése, iktatása.
  • Fuvarok tehergépkocsinkénti összeírása.
  • Árajánlat készítése.
  • Bejövő rendelések iktatása, visszaigazolása.
  • Viszonteladókkal, megrendelőkkel folyamatos kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítástechnikai alapvető ismeretek (Word, Excel)
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Előnyt jelent:
  • Angol és/vagy Német nyelv ismerete
Munkavégzés helye:
  • Zsámbék
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest