www.cvonline.hu

Kereskedelmi üzletág vezető

  • A hirdetés 571 napja lejárt

A KEDD Kft  folyamatosan bővülő kereskedelmi divíziójába keres új kihívásokat kereső

Kereskedelmi üzletág vezetőt

A POZÍCIÓ BETÖLTŐJÉNEK FŐ FELADATAI:

  • A tulajdonossal közösen alakítja ki a kereskedelmi üzletág stratégiáját és teljeskörű felhatalmazással irányítja annak operatív működését
  • Felelős az üzletág éves és hosszútávú értékesítési és egyedi projekt terveinek kidolgozásáért, eredményességéért
  • Teljeskörűen irányítja az alábbi területeket:
    • Játék, gyermekruha, gyermekkönyv kis- és nagykereskedelem
    • Marketing terület  (stratégiai irányítás, brand menedzserek vezetése)
    • Filmértékesítés (TV, VOD, online felületek, mozi)
  • Az üzletág profiljának megfelelő, a szakmai tudáson alapuló új piaci lehetőségek, kihívások megtalálása, bevezetése, kiépítése
  • Key account menedzsment, kapcsolatépítés, az üzletág partnerkörének bővítése
  • Az üzletág gazdálkodásának hatékony és nyereséges működtetése, irányítása
  • Az üzletág humánpolitikai irányítása – 8 fő (kollégák toborzása, ösztönzése, értékelése, javadalmazási rendszer kialakítása, on the job training)
  • Üzleti tárgyalások lebonyolítása

A POZÍCIÓ BETÖLTŐJÉVEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség (nappali tagozaton)
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Bizonyított, minimum 10 éves gazdasági területen megszerzett tapasztalat, (ebből minimum 5 év értékesítésben, vezető pozícióban szerzett tapasztalat )
  • Az üzletág irányításához elvárható pénzügyi, humánpolitikai és jogi ismeretek
  • Google Analytics, Google Adwords, Facebook és SEO ismeretek

A POZÍCIÓ BETÖLTéséhez szükséges készségek:

  • Magas szintű tárgyalási készség és az üzleti folyamat eredményes lezárásának képessége
  • Analitikai készség
  • Tulajdonosi szemléletmód, vállalkozó szellemű, stratégiai és minden szempontra kiterjedő gondolkodás
  • Csapat és megoldás orientált magatartás
  • Nagyfokú önállóság
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Vezetői - szervezési készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Meglévő kapcsolatrendszer

JUTTATÁSOK:

  • alapbér és attraktív teljesítményalapú bónuszrendszer
  • céges mobiltelefon
  • laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS JELLEGE:

  • Budapest
  • Teljes munkaidő, határozatlan idejű

MUNKAKEZDÉS

Azonnal

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, kézzel írt motivációs levelet, valamint  minimum 3 referenciát az alábbi email címre nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Cégünkről:

2002-ben történt alapítása óta a KEDD Stúdió számos animációs rövidfilmet és sorozatot, reklámfilmet, video klipet és kísérleti művet készített. A stúdió készítette a Bogyó és Babóca animációs sorozatot, mely a gyerekek körében nagy népszerűségnek örvend.

A KEDD 2011-ben létrehozta a Rajzfilmhősök boltját, a KEDDSHOP-ot valamint 2010-ben elindította YouTube csatornáját a KEDD animationt, ami mára Magyarország vezető gyermekcsatornája lett, több mint 100 millió megtekintéssel, olyan sorozatok kezelésével, mint a Bogyó és Babóca, a KEDDvencek, a Magyar Népmesék és a Mesék Mátyás királyról.

Link megjelenítése