www.cvonline.hu

Kereskedelmi ügyintéző/kontroller

  • A hirdetés 3 napja lejárt

A banki és kiskereskedelmi szektornak speciális elektronikus berendezéseket gyártó partnerünk részére keresünk

kollégát

Feladatok:
  • ügyfél projektek adminisztratív kezelése
  • beszállítói megrendelések elkészítése
  • készletgazdálkodás
  • projekt P&L ellenőrzése
  • havi/negyedéves, ill. éves riportokban való részvétel
  • éves leltárban való közreműködés
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Excel, Word, MS Office, Internet ismeret,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • precíz, megbízható
  • csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is képes
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó képesség
  • nyitott, kommunikatív személyiség

Előny:

  • német nyelvtudás
  • SAP ismeret
Juttatások:

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Munkaidő: heti 40 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a pozíció és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016